Ispis
ligaMom?ad mjesne zajednice Krehin Gradac i mom?ad mjesne zajednice ?erin sino? su u prvim ?etvrtfinalnim utakmicama slavile pobjede i plasman u polufinale MNL Brotnjo 2012. U prvoj utakmici ve?eri prologodinji osvaja?i lige su uz dosta muke svladali Gradni?e 3:2, dok je u drugoj ?etvrtfinalnoj utakmici ?erin bez ve?ih problema svladao Potpolje 4:1.

Pogotkom Marka Pehara iz 18. minute Gradni?i su u prvoj utakmici ?etvrtfinala poveli 1:0, a ovim rezultatom je zavrilo i prvo poluvrijeme. Nakon vodstva Gradni?a na odgovor K. Graca trebalo je ?ekati desetak minuta, a tada su Josip Dujmovi? i Marin Pehar u samo tri minute kreirali potpuni rezultatski preokret. No, radost Gra?ana nije dugo trajala jer je u 32. minuti Tomislav Dodig poravnao na 2:2. I kada se ?inilo da ?e pobjednika utakmice odlu?ivati udarci sa est metara, doslovno u posljednjoj minuti utakmice, Gradac je postigao pobjedonosni pogodak.

Druga utakmica ve?eri, ba kao i prva, ponudila je lijepu nogometnu predstavu ali s daleko manje rezultatske neizvjesnosti. U 9. minuti susreta Jure Musa dovodi ?erin u vodstvo 1:0, a dvije minuta kasnije Drago Mili?evi? poravnava na 1:1, rezultat s kojim se otilo na odmor. Ekipa ?erina do prednosti je ponovno dola u 30. minuti kada Vlado Soldo poga?a za 2:1, nakon ?ega i Jure Musa postie svoj drugi pogodak za 3:1. Kona?ni rezultat ?etiri minute prije kraja postavlja Kreimir Pinjuh, koji se s pozicije vratara odli?no priklju?io napadu i postigao pogodak.

Za kraj valja spomenuti kako su se organizatori i sino?nji doma?ini na ?orkovom docu potrudili i osigurali veliko platno na kojemu su posjetitelji Malonogometne lige MZ op?ine ?itluk uz uzbudljive utakmice Lige mogli pratiti Dinamovu pobjedu u tre?em pretkolu Lige prvaka i osvajanje bron?ane medalja Lucije Zaninovi? na Olimpijskim igrama u Londonu.

Liga se nastavlja ve?eras s dvije preostale utakmice ?etvrtfinala.